You are here

Топ-8 подарунків для вагітної

Вагітність — дуже важливий і хвилюючий час для кожної родини! Не залишаються осторонь і близькі друзі. Якщо ви готуєтеся до бейбішауеру або наближається дата пологів — ми склали список найнеобхідніших подарунків для вагітної та її малюка!

Почнемо, мабуть, з того, що найкращим списком буде список від самої майбутньої матусі, бо ідей багато, потреб ще більше. Щоб не помилитися, краще все уточнити. Якщо ж ви любите робити сюрпризи, ми вам допоможемо!
Ось список речей, які точно знадобляться кожній мамі!

   
 1. Подушка для вагітних. Її також дуже зручно використовувати для годування новонароджених, щоб полегшити навантаження на руки і спину. Поки малюк ще в животику, така подушка допомагає зайняти максимально зручну позу для сну, щоб нічого не затікало і не боліло.
 2.  

 3. Відеоняня. Навіть якщо мама, тато і малюк планують жити в одній кімнаті, за допомогою відеоняні дуже зручно спостерігати за тим, що відбувається в ліжечку. Лежачи глянули — далі спимо, а не підстрибуємо до ліжечка! Ми вже не говоримо про те, що поки малюк спить у спальні, мама і тато можуть спокійно займатися своїми справами в інших кімнатах, не прислухаючись до кожного шороху.
 4.  

 5. Мобіль в ліжечко. Джекпот, якщо мобіль з проектором! Це відмінна іграшка для відволікання зовсім маленьких, а також можливість створити ваш особливий ритуал перед сном. Масаж, мамині обійми, казки і нічне небо на стелі — дуже вдале поєднання для формування у малюка асоціації зі сном.
 6.  

 7. Килимок для новонароджених. Це можна віднести до категорії «подарунки мамі», тому що майже всі малюки хвилин на 30 можуть «зависнути», розглядаючи всі ці підвіски, іграшки, дзеркальця, які є частинами килимка. Мама в цей час може прийняти душ, попити кави, просто полежати :)
 8.  

 9. Іграшка з білим шумом. Білий шум — те, що супроводжує малюка протягом 9-ти місяців, поки він знаходиться в животі у мами. Це суміш шумів серця, дихання і голосу мами, бурчання в її животі. Діти, чуючи білий шум, заспокоюються і набагато легше засинають, а під час сну іграшка MyHummy реагує на плач малюка і автоматично включає шум, одночасно заспокоюючи і маскуючи сторонні звуки, які можуть розбудити дитину. Не бійтеся, це абсолютно безпечно і не викликає звикання! З білим шумом може спати навіть тато, так як нервова система в будь-якому віці піддається релаксуючому впливу таких звуків. Після народження малюка, подарунок вагітній у вигляді міцного і спокійного сну її дитини — безцінно!
 10.  

 11. Заколихуючий центр / шезлонг для малюка. По-перше, малюк може розважати себе сам, так як такі штуки, як правило, оснащені купою іграшок, а по-друге, якщо застосовувати їх з самого початку, у новонароджених може сформуватися звичка засинати самостійно!
 12.  

 13. Слінг, ерго-рюкзак — абсолютно необхідний подарунок вагітній, так як особливо «ручні» малюки можуть помітно ускладнити побут мами! Правильно надітий слінг не тільки звільнить руки, але і полегшить навантаження на спину (в ідеалі, спина взагалі не повинна боліти під час носіння слінгу). При цьому, малюк завжди поруч з коханою мамою. Деякі матусі навіть примудряються годувати грудьми, поки дитина в слінгу! Повірте, ваша подруга скаже вам тільки спасибі.
 14.  

 15. Зволожувач для дитячої кімнати. Список необхідних речей для малюка точно повинен включати такий девайс, як зволожувач! Будь-яка сучасна людина знає про шкоду сухого повітря. У ньому активно "гуляють" віруси, слизові оболонки дуже сохнуть, так що захист організму слабшає і ці самі віруси охоче проникають в організм. У вологому ж середовищі вірусам пересуватися складніше, а слизові залишаються зволоженими. Більш того, якщо дитина (і дорослий теж!) вже захворів, вологість на рівні 60-70% просто необхідна! Звичайно, не можна забувати про провітрювання і адекватний (18-21 градус) температурний режим в кімнаті.
 16.  

 17. Одяг, красиві бавовняні і муслінові пелюшки, пледи, постільні набори. Такого добра не буває багато! Ви можете замовити іменний плед в коляску або боді з авторським написом. Це такі речі, які назавжди залишаться в родині і будуть символом вашої дружби.

Сподіваємося, наш Топ-8 подарунків для вагітної вам у нагоді і ви почерпнете кілька ідей для своєї подруги!