You are here

Малюк часто прокидається вночі

Здоровий сон малюка — тонка наука, розібравшись в якій ваше життя з маленькою дитиною може стати набагато простіше. Сьогодні ми хочемо розібрати кілька найпоширеніших причин частих пробуджень немовлят.

  1. Неправильний режим дня. Ви знали, що у малюків повинно бути відповідне кожному місяцю час неспання і навіть правильний час самого сну і час ДЛЯ сну? Недотримання цих норм може призводити до перевтоми або складного укладання дитини на денні та нічний сон.
  2. Недолік калорій. Коли малюк не доїдає днем, він обов'язково буде прокидатися вночі, щоб заповнити "втрати". Недостатньо нагодувати на ніч кашею або сумішшю, потрібно стежити за харчуванням малюка протягом усього дня.
  3. Недотримання "гігієни" сну. У кімнаті має бути тихо (включений білий шум) і темно. Деяким мамам доводиться використовувати штори блекаут, щоб малюк краще засинав і не прокидався дуже рано "з сонечком".
  4. Негативні асоціації. Якщо малюк звик засинати тільки з грудьми або пляшкою, якщо ви використовуєте активні заколисування або фітбол, все це неодмінно призведе до того, що прокинувшись вночі, малюк буде вимагати ті ж умови, щоб заснути назад. Починаючи з 4-х місяців, можна починати навчання самостійному засинанню.

Інтерактивні іграшки MyHummy обов’язково допожуть позбутися неприємних нічних пригод! Залишайтеся з нами, щоб дізнатися усі секрети дитячого сну.