You are here

Думка експертів

harvey.png

Доктор Харві Карп (Dr. Harvey Karp),
всесвітньо відомий педіатр, експерт з розвитку дитини

« Немовлятам для засипання найкраще підходить буркітливий «білий шум», тому що він ближче всього до звуку, який супроводжує їх в утробі матері до народження. Правильний вид «білого шуму», включений під час деного та нічного сну, є ключем для поліпшення якості сну від дня народження до першого року... і ще довше! »

ventskovskyi.png

К.м.н. Кирил Олегович Венцковський,
лікар-акушер

« Спеціалісти-сомнологи та досвід багатьох мам підтверджують, що білий шум дійсно працює.
 Це пов’язано з тим, що ще в утробі малюк чує той самий білий шум: суміш звуків від биття сердця, дихання мами, її голосу і т.ін.
 Тому я, я лікар-акушер, можу порекомендувати почати використовувити MyHummy ще в пологовому будинку. Процес пологів викликає стрес не тільки в мами, а і в малюка: він потрапляє в чуже середовище з безліччю різних звуків, з іншою температурою, яскравим світлом… Білий шум відтворює те середовище, в якому малюк знаходився 9 місяців. Це дарує йому почуття захіщенності та спокою.
 В майбутньому MyHummy допоможе створити звуковий бар’єр під час прогулянок: малюк не буде прокидатися від галасливих дітей, собак, сигналізації авто і так далі. »

kulykova.png

Кулікова Тетяна Леонідівна,
лікар-педіатр Київської клініки

« Ми з дитинства знаємо, що краще всього діти засинають під час дощу, під шелест листя на вітру, під шум морських хвиль. Ці звуки відносяться до категорії «білого шуму», які нагадують нам ті часи, коли ми почувались максимально затишно, часи перебування в утробі матері. Тоді серцебиття, дихання, шум крові по венах зливаються для дитини у загальний фон. І такі шуми і після народження діють на дітей заспокійливо, дарують їм відчуття захищеності та безпеки, а тому допомагають легше засинати, швидше заспокоюватись. Тому іграшку MyHummy, яка приємна і затишна на дотик та відтворює 5 видів «білого шуму», можна рекомендувати кожній дитині, адже гарний сон є запорукою гармонійного росту і розвитку. »

chubarivskyi.png

Д. м. н. професор Чубарівський Володимир Володимирович,
лікар-психотерапевт, провідний науковий співробітник НДІ гігієни і охорони здоров'я дітей і підлітків ГУ Науковий центр здоров'я РАМН

« Догляд за дітьми не є автоматичним або інстинктивним. Для більшості жінок догляд за новонародженим є найважчою роботою, яку будь-коли довелося виконувати. Неймовірна втома, недосвідченість, безперервний плач дитини, нестабільні гормони — це постійні джерела стресу. У такій ситуації «білий шум» ідеально підходить не лише для малят, але і для мам. Завдяки шумлячому серцю MyHummy малюки перестають плакати, а мами сплять довше і відчувають себе кращими матерями. Терапевтичний «білий шум» безпечний і надає заспокійливу дію. Знімає напругу, вносить щастя і гармонію. »