You are here

Магазин

Хлопчик сірий
MyHummy Mister
1950 грн.
MyHummy Miss
1950 грн.
MyHummy Boy
1650 грн.
MyHummy Girl
1650 грн.
MyHummy Mr. Sleeper
1540 грн.
MyHummy Mr. Sleeper
1540 грн.
MyHummy Mr. Sleeper
1540 грн.
MyHummy Mr. Sleeper
1540 грн.
MyHummy Mr. Sleeper
1540 грн.
MyHummy Sleep Head Blue
1200 грн.
MYHUMMY SLEEP HEAD WHITE
1200 грн.
MyHummy Sleep Head Mint
1200 грн.

Іграшки з білим шумом:
спокійний сон вашої дитини


У вашій родині з’явився малюк? Цілком закономірно, що відтепер ви зосереджені над тим, як допомогти йому адаптуватися в новому велетенському світі та зробити цей процес якомога більш приємним та комфортним.

Особливу увагу батьки спрямовують на сон немовлят, адже саме в цей час вони набираються сил та підростають. Забезпечити новонародженому приємний та корисний сон допомагають спеціально розроблені іграшки для сну.


Інтерактивні іграшки: безпечне джерело «білого шуму»


Упродовж останніх місяців перебування в утробі діти здатні вловлювати не лише звуки материнського організму, але й шуми навколишнього середовища, поєднання яких створює так званий «білий шум». Такий своєрідний оркестр здатен позитивно впливати на нервову систему малят. Саме ця властивість покладена в основу дії іграшки з білим шумом MyHummy.

Іграшка-ведмедик здатна відтворювати до 5 різноманітних видів «білого шуму», як тих, які виникають у тілі матері, так і тих, що долинають до слуху дитини ззовні:

 • бурчання в утробі матері;
 • шум дощу;
 • шум морських хвиль;
 • імітація звуку увімкненого фену;
 • імітація звуку увімкненого пилососа.


Рівномірність та монотонність «білого шуму» сприяє заколисуванню. Він здатен перекрити інші звуки й у такий спосіб відгородити дитину від сторонніх звуків, які заважають міцному та здоровому сну. Саме тому іграшки з «білим шумом» доцільно використовувати, щоб налагодити постійний режим спання/неспання в дитини, а також задля покращення якості сну всіх членів сім’ї.Інтерактивні іграшки гарантують здоровий сон завдяки вдалому поєднанню корисних характеристик, а саме:

 • швидкого увімкнення;
 • зручного регулювання гучності звуку;
 • наявності Non-Stop системи, яка відповідає за безперервну роботу іграшки впродовж 12 годин;
 • вбудованому датчику сну, який автоматично вмикає іграшку, якщо дитина прокидається, плаче або крутиться в ліжечку;
 • ефекту пам’яті, який дозволяє запам’ятовувати обраний тип шуму та рівень гучності;
 • приглушенню звуку після години роботи та його автоматичне вимкнення.


5 ВИДІВ
БІЛОГО ШУМУ

КЕРУВАННЯ
ОДНІЄЮ КНОПКОЮ

ДАТЧИК
СНУ

РЕГУЛЮВАННЯ
ГУЧНОСТІ

NON-STOP
СИСТЕМА

ВИМКНЕННЯ
через 60 хв.


Батьки, безумовно, оцінять безпечність приладу завдяки екологічним матеріалам, з яких його виготовлено. Окрім того, механізм надійно схований у кишеньці всередині та закритий на замок. Як і будь-яку іграшку, MyHummy необхідно підтримувати в чистоті. Це легко зробити, адже вона просто переться після вилучення датчика з кишені.Щоб іграшки для розвитку дитини та спокійного сну подобалися дитинчаті, їх розробили у вигляді милих плюшевих ведмежат. Окрім оригінального дизайну та приємних кольорів, що милують око, вони по-справжньому дивують і розвивають уяву малюків. У колекції можна вибрати:


У пригоді стануть вам і іграшки особливого дизайну. Браслет THE SLEEPY HEAD, який легко кріпиться до автомобільного крісла, дитячого візочка чи будь-якого іншого засобу пересування, залюбки вирушить із малюком у подорож. А подушка MyHummy Pillow допоможе створити комфортні умови для годування немовляти і водночас зменшить навантаження на хребет матусі.

Інтерактивні іграшки корисні не лише новонародженим, але і старшим за віком малюкам, котрі з цікавістю починають вивчати все навколо. Окрім основних завдань іграшок — заспокоїти дитинча й допомогти йому міцно заснути ─ вони виконують роль звичайних пухнастих улюбленців, до яких приємно пригорнутися.

Завітати до інтернет-магазину інтерактивних іграшок надзвичайно просто. Унікальні сертифіковані іграшки MyHummy ─ річ, яка подарує спокійний відпочинок вночі вашій родині. Проте вони також стануть приємним та корисним подарунком вашим друзям і знайомим, котрі турбуються про здоров’я своєї малечі.