You are here

Магазин

MyHummy Miss
1 700.00 грн.
Щастя бути мамою
300.00 грн.

Іграшки з білим шумом:
спокійний сон вашої дитини


У вашій родині з’явився малюк? Цілком закономірно, що відтепер ви зосереджені над тим, як допомогти йому адаптуватися в новому велетенському світі та зробити цей процес якомога більш приємним та комфортним.

Особливу увагу батьки спрямовують на сон немовлят, адже саме в цей час вони набираються сил та підростають. Забезпечити новонародженому приємний та корисний сон допомагають спеціально розроблені іграшки для сну.


Інтерактивні іграшки: безпечне джерело «білого шуму»


Упродовж останніх місяців перебування в утробі діти здатні вловлювати не лише звуки материнського організму, але й шуми навколишнього середовища, поєднання яких створює так званий «білий шум». Такий своєрідний оркестр здатен позитивно впливати на нервову систему малят. Саме ця властивість покладена в основу дії іграшки з білим шумом MyHummy.

Іграшка-ведмедик здатна відтворювати до 5 різноманітних видів «білого шуму», як тих, які виникають у тілі матері, так і тих, що долинають до слуху дитини ззовні:

 • бурчання в утробі матері;
 • шум дощу;
 • шум морських хвиль;
 • імітація звуку увімкненого фену;
 • імітація звуку увімкненого пилососа.


Рівномірність та монотонність «білого шуму» сприяє заколисуванню. Він здатен перекрити інші звуки й у такий спосіб відгородити дитину від сторонніх звуків, які заважають міцному та здоровому сну. Саме тому іграшки з «білим шумом» доцільно використовувати, щоб налагодити постійний режим спання/неспання в дитини, а також задля покращення якості сну всіх членів сім’ї.Інтерактивні іграшки гарантують здоровий сон завдяки вдалому поєднанню корисних характеристик, а саме:

 • швидкого увімкнення;
 • зручного регулювання гучності звуку;
 • наявності Non-Stop системи, яка відповідає за безперервну роботу іграшки впродовж 12 годин;
 • вбудованому датчику сну, який автоматично вмикає іграшку, якщо дитина прокидається, плаче або крутиться в ліжечку;
 • ефекту пам’яті, який дозволяє запам’ятовувати обраний тип шуму та рівень гучності;
 • приглушенню звуку після години роботи та його автоматичне вимкнення.


5 ВИДІВ
БІЛОГО ШУМУ

КЕРУВАННЯ
ОДНІЄЮ КНОПКОЮ

ДАТЧИК
СНУ

РЕГУЛЮВАННЯ
ГУЧНОСТІ

NON-STOP
СИСТЕМА

ВИМКНЕННЯ
через 60 хв.


Батьки, безумовно, оцінять безпечність приладу завдяки екологічним матеріалам, з яких його виготовлено. Окрім того, механізм надійно схований у кишеньці всередині та закритий на замок. Як і будь-яку іграшку, MyHummy необхідно підтримувати в чистоті. Це легко зробити, адже вона просто переться після вилучення датчика з кишені.Щоб іграшки для розвитку дитини та спокійного сну подобалися дитинчаті, їх розробили у вигляді милих плюшевих ведмежат. Окрім оригінального дизайну та приємних кольорів, що милують око, вони по-справжньому дивують і розвивають уяву малюків. У колекції можна вибрати:


У пригоді стануть вам і іграшки особливого дизайну. Браслет THE SLEEPY HEAD, який легко кріпиться до автомобільного крісла, дитячого візочка чи будь-якого іншого засобу пересування, залюбки вирушить із малюком у подорож. А подушка MyHummy Pillow допоможе створити комфортні умови для годування немовляти і водночас зменшить навантаження на хребет матусі.

Інтерактивні іграшки корисні не лише новонародженим, але і старшим за віком малюкам, котрі з цікавістю починають вивчати все навколо. Окрім основних завдань іграшок — заспокоїти дитинча й допомогти йому міцно заснути ─ вони виконують роль звичайних пухнастих улюбленців, до яких приємно пригорнутися.

Завітати до інтернет-магазину інтерактивних іграшок надзвичайно просто. Унікальні сертифіковані іграшки MyHummy ─ річ, яка подарує спокійний відпочинок вночі вашій родині. Проте вони також стануть приємним та корисним подарунком вашим друзям і знайомим, котрі турбуються про здоров’я своєї малечі.